25 lipca 2017, Marcin Jóźwik | portfolio Główna Oferta
 • Czasem pojawia się potrzeba zaprojektowania logo firmy bądź serwisu internetowego, szaty graficznej strony www, innym razem animowanego bannera będącego elementem kampanii reklamowej w internecie. Jeśli znajdują się Państwo w takiej właśnie sytuacji - zachęcam do skorzystania z moich usług.

  Oferuję projektowanie grafiki oraz animacji na potrzeby internetu. Może być wytworna, nowoczesna, estetyczna, bądź zaskakująca. Zawsze jednak będę starał się, aby przekonali się do niej nie tylko Państwo, ale i Państwa klienci.

   

   

 • Oferuję tworzenie stron www o różnym zakresie złożoności - od prostych jednostronicowych wizytówek, poprzez kilkustronicowe statyczne witryny, po zaawansowane serwisy informacyjne czy strony portalowe.

  Oferuję wykonanie stron www w oparciu o system CMS, pozwalający klientowi samodzielnie aktualizować treść i zarządzać stroną. Jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie chcą ponosić dodatkowych kosztów  aktualizacji strony zlecanej firmie zewnętrznej. Teraz wystarczy panel administracyjny, krótka instrukcja obsługi i wszelkie zmiany, jakie chcesz wprowadzić w treści możesz wykonać sam.

  Wykonuję również same szablony graficzne do stron www opartych o CSM Joomla! bez wdrażania całych stron. Pozwala to na szybką rewitalizację wyglądu stron www dla tych, którzy już korzystają z CMS Joomla!

   

   

 • Tworzone przez mnie sklepy internetowe posiadają bogatą gamę funkcji i intuicyjną obsługę zarówno dla prowadzącego sklep, jak i dla internautów.

  Za ich pomocą można swobodnie prowadzić działalność handlową, łączyć ją z e-płatnościami, informować klientów o stanie realizacji zamówienia na każdym jego etapie, a także raportować wielkość sprzedaży.

  Wykonanie sklepu to projekt dość złożony, wymaga dużego zaangażowania w jego realizację celem osiągnięcia wysokiej jakości produktu. Nie boję się wyzwań, a zmysł grafika w połączeniu z doświadczeniem przyczyniają się do powstawania ciekawych, funkcjonalnych projektów. Jeśli rozważają Państwo prowadzenie działalności handlowej przez internet, z przyjemnością pomogę Państwu w realizacji tego celu.

   

   

O mnie

Witam! Nazywam się Marcin Jóźwik, specjalizuję się w tworzeniu stron www, w grafice i animacji. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.

 

więcej o mnie

 

 

 

 

 

Zobacz pełne portfolio

realizacja: Marcin Jóźwik, Wrocław 2010 - 2017