25 lipca 2017, Marcin Jóźwik | portfolio Główna O mnie
O mnie

Czyli kilka słów
o tym kim jestem i czym się zajmuję
...

Tworzeniem stron zajmuję się od wielu lat. Posiadam bogate doświadczenie w wykonywaniu stron opartych o system CMS Joomla! oraz sklepów opartych o system Virtuemart. Dzięki użyciu systemów CMS umożliwiam wykonanie profesjonalnych stron za rozsądną cenę, a stosowane przeze mnie rozwiązania pozwalają zminimalizować późniejsze koszty związane z utrzymaniem strony, obsługą i opłatami licencyjnymi. Dzięki temu moje strony to elastyczne, profesjonalne i konkurencyjne cenowo rozwiązana dla biznesu oraz odbiorców indywidualnych. Strony wykonywane przeze mnie zoptymalizowane są pod kątem popularnych przeglądarek oraz przygotowane do pozycjonowania.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio, w którym zgromadziłem wybrane realizacje, jakich się podjąłem w ostatnim czasie. Z jednymi projektami związany jestem bardziej, z innymi bardziej związani są moi klienci. Ale przecież w tym wszystkim o to właśnie chodzi, aby to klient był usatysfakcjonowany. Ja natomiast mam w tym pomóc. Ta właśnie myśl - satysfakcja klienta - przyświeca mi w mojej pracy.

Zapraszam również do zapoznania się z działem "Oferta", w którym zamieściłem bardziej szczegółowy opis usług jakie realizuję, produktów i systemów w których wykonuję swoje prace.

Marcin Jóźwik


Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem strony, współpracą, bądź chcą Państwo jedynie zadać pytanie dotyczące Państwa projektu i możliwości jego realizacji - zachęcam do kontaktu.

 
O mnie

Witam! Nazywam się Marcin Jóźwik, specjalizuję się w tworzeniu stron www, w grafice i animacji. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.

 

więcej o mnie

 

 

 

 

 

Zobacz pełne portfolio

realizacja: Marcin Jóźwik, Wrocław 2010 - 2017