Na początku marca 2019 r. we Wrocławiu rusza nowa inicjatywa, organizowana przez praktyków dla praktyków z obszaru architektury biznesowej, analizy procesów i analizy biznesowej IT. „Sezon na Architekturę i Analizę Biznesową” to w zamyśle kilka serii spotkań („sezonów”) składających się z kilku spotkań i warsztatów („odcinków”), podsumowanych konferencją, podczas których uczestnicy będą mogli wymienić się doświadczeniem, pomysłami i opiniami, nawiązać nowe znajomości, a przy okazji wspólnie rozwiązywać problemy ze swoich obszarów.

7.03.2019 o godz. 17:00 odbędzie się pierwsze spotkanie pod hasłem „Architekci biznesowi, analitycy procesowi, analitycy biznesowi – sprzymierzeńcy czy konkurenci?”, na którym będę miał okazję wziąć udział w dyskusji panelowej razem z dwojgiem specjalistów z dziedziny: architektury biznesowej (Ewą Zaleską) i procesów (Kubą Konewką).

Link do wydarzenia i rejestracji: https://www.aion.com.pl/qsot-event/architekci-biznesowi-analitycy-procesowi-analitycy-biznesowi-sprzymierzency-czy-konkurenci/02-21_2019-500am/

Serdecznie zapraszam!